Те отвориха багажника на колата и откриха най-ужасното нещо...


26/05/2016, 18:17

Снимка: Блокнот

Седмокласничка избяга от дома си, два дни по-късно полицията в руската Иркутска област откри трупа на детето в лек автомобил. Оказало се, че колата е собственост на съсед на семейството.
13-годишната Даша се скарала с родителите си на 22 май и напуснала дома си. Близките й я търсили без резултат в продължение на няколко дни. Те разпространили снимката й поскали съобщения в местните медии с молба за помощ, съобщи Блокнот, цитиран от Блиц.

В дома си открили бележка до тях, която взели за предсмъртно писмо и това ги отчаяло.

По време на разследването обаче полицаите установили, че съсед се държи неадекватно и има синини по лицето. Те го задържали за разпит, а по-късно извършили оглед на колата му. В багажника е открит трупа на детето. По тялото му имало следи от насилие.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Хороскоп за неделя: Телец - прагматизъм; Рак - уединение; Везни - неочаквани новини; Стрелец - планиране; Водолей - флирт
Дата: 23/08, 04:30

PRP и хиалуронова киселина: съвременен подход при болки и увреждания на ставите
Дата: 23/08, 04:10

На 22 август 1924 г. разстоянието между Земята и Марс е най-малко – за последен път е било такова през 10 век
Дата: 23/08, 04:00

Рожден ден празнува Боряна Калейн
Дата: 23/08, 03:00

Еспресото в Италия е поскъпнало и цената продължава да расте
Дата: 23/08, 02:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия