Снимка МВР
Водач на камион седна зад волана след употреба на алкохол и вече горчиво съжалява.
Полицията в Бяла задържа шофьор на товарен автомобил след сериозна употреба на алкохол, информират от пресцентъра на ОДМВР - Русе. Инцидентът се е случил в неделния ден на 19 април в ранните вечерни часове.
Около 18:25 часа полицейски патрул в града е спрял за рутинна проверка товарен бус марка "Форд Транзит". Зад волана на превозното средство се е намирал 37-годишен мъж. Органите на реда са изискали проба за алкохол на място с техническо средство.
Дрегерът е отчел сериозно нарушение, като е показал концентрация на алкохол от над 1.2 промила в издишания въздух. Според законовите изисквания, след отчитането на положителния резултат, мъжът е дал и кръвна проба за прецизно лабораторно изследване.
По случая вече е образувано бързо производство за престъпление по Наказателния кодекс, пише dunavmost.com.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Николай Попов: Дарявам 16200 евро за болницата в Пазарджик, субсидия няма да получим
Дата: 22/04, 10:07
Доклад: Свободата на изразяване в Хърватия е застрашена
Дата: 22/04, 10:031 Коментар
Стотици шофьори отнесоха глоби за затъмнени стъкла в София
Дата: 22/04, 09:501 Коментар
Стенопис за Априлското въстание се появи върху панелка в София
Дата: 22/04, 09:40
Без вода днес във Варна и региона
Дата: 22/04, 09:35