Халфът Бекир Расим разтрогна договора си с Черно море. Това каза самият футболист. Расим приключи отношения с клуба в петък и не отпътува с отбора за Банско, където "моряците" от днес започват втората част от предсезонната си подготовка.
Младежкият национал има няколко оферти от клубове, в които може да продължи кариерата си.
"Да, приключих отношения с Черно море. На "Тича" няма да разчитат на мен през новия сезон и затова се разбрахме да си търся нов отбор. В момента имам оферта от чуждестранен клуб и изчаквам развитието й. До седмица, максимум две ще стане ясно къде ще продължа да играя", сподели Расим.</p>Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Сметната палата отчете сериозни нарушения при общинските имоти
Дата: 26/06, 08:53
Майката на 17-годишния Иван, загинал край Мездра: Шофьорът седеше отстрани с кръв по ръцете
Дата: 26/06, 08:48
Голям астероид ще премине близо до Земята в събота
Дата: 26/06, 08:381 Коментар
Очевидец за катастрофата на "Тракия": Нямаше абсолютно никакви следи от гръмнала гума, нямаше и никакви следи от спирачен път
Дата: 26/06, 08:34