Бившият футболист на Черно море Благовест Марев потвърди максимата, че човек колкото и добре да живее, един ден се жени.
Благо си взе за съпруга хубавата варненка Сияна, с която имаше петгодишна връзка.
Кум на сватбеното тържество в комплекс „Лайтхаус” край Балчик беше бившия министър на транспорта Данаил Папазов, който е един от VIP-феновете на Черно море.
Сред гостите бяха и бивши футболисти на "моряците" - именития баща на Благо – Тодор Марев, братът на младоженеца Бойчо Марев, бившия десен бек на тима Георги Жеков и легендарния лекар на отбора д-р Неделчо Капанджиев. Фенклуб Черно море бе представен от неговия шеф Иван Михайлов.
Petel.bg поднася своите поздравления към Благо и Сияна, пожелава им дълъг и щастлив семеен живот и, разбира се, да се радват на наследници!
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Министър Шишков инспектира отстраняването на аварията на магистралния водопровод във Варна, откри тънък асфалт
Дата: 21/08, 12:06
Завърши ремонтът на тръбопровода под дъното на Варненското езеро
Дата: 21/08, 11:58
Специалист: Спасителите имат нужда от по-добри условия и оборудване
Дата: 21/08, 11:55
36-годишен мъж е отровил лешоядите на връх Ботев
Дата: 21/08, 11:50