Илюстрация: Булфото
Цената на сянката на плажа по цялото Южно Черноморие варира в широки граници, пише "Черноморски фар". Според изданието за комфорт на плажа се плаща от 10 до 50 лева.
За лято 2016 завишението на цените е видимо, а концесионерите се оправдават с високи такси към държавата. Тя сега започна да умува за нови стратегии при отдаването на плажовете. За чадър и два шезлонга на Златните тази година ще бъде от 26 до 36 лв. според мястото на плажа.
В "Албена" чадърът и шезлонгът са безплатни за гости на хотелите. 4 лв. е наемът за собствен чадър, който да поставиш на плажа. 7 лв. за чадър и 5 лв. за шезлонг плащат свободни посетители. С по лев-два по-надолу са цените в Кранево. В Балчик концесионерът на централния плаж също запазва цените от 6 лв. за шезлонг и 3 лв. за чадър.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Съдът прекрати делото по искова молба на МБАЛ "Св. Анна" срещу НЗОК
Дата: 07/05, 13:55
Пребиха на улицата мъж от Девня за 450 евро
Дата: 07/05, 13:44
България предаде на ЕК план за отказ от руски газ
Дата: 07/05, 13:201 Коментар
8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 07/05, 13:20