Спартак получи тежък удар преди важния мач


19/05/2026, 13:05

Снимка: ФК Спартак Варна

Проблем възникна в центъра на защитата на Спартак Варна преди важния последен мач с Локомотив София в петък у дома.

Треньорът на „соколите“ Гьоко Хаджиевски най-вероятно няма да може да разчита на Матео Петрашило, който напусна с контузия в коляното в края на първото полувреме на вчерашната среща в Монтана.

Аут е също и капитана Ангел Грънчов. Той ще изтърпява втория мач от наказанието си.

В тяхно отсъствие в сърцето на отбраната на Димо Кръстев ще партнира Мартин Георгиев. Последният по принцип е десен бек, но срещу Монтана заигра като централен бранител, след като смени Петрашило.

Разбра се още, че спартаклии са се прибрали днес във Варна около 7:30 часа сутринта. В 16 часа те ще проведат възстановителна тренировка.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Коцев: Горд съм, че съм варненец, Дара показа, че с упоритост и с усърден труд може да върви срещу вятъра
Дата: 19/05, 19:55

Варненски ученици ще покажат умения в демонстративната регата „Млад гребец“
Дата: 19/05, 19:49

Дара: Пускайте Bangaranga, в момента е на 11-о място в Спотифай, има шанс да влезе и в Билборд
Дата: 19/05, 19:30

Ученици се включиха в специализирана акция с варненската полиция
Дата: 19/05, 19:04

Задържаха мъж при кражба в скалната църква „Св. Пантелеймон“
Дата: 19/05, 18:50

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия