Кадър bTV Action
Арсенал поведе с 1:0 на Пари Сен Жермен на финала на Шампионската лига и при този резултат двата отбора се оттеглиха в съблекалните на полувремето.
В 6-ата минута Маркиньос не изчисти добре топката и това изведе Кай Хаверц, който демонстрира страхотна скорост и навлезе в наказателното поле, а накрая отправи бомбен шут, който влетя под гредата на безпомощния Сафонов - 1:0 за Арсенал, предава Гонг.
В 23-ата минута двубоят бе спрян за около минута, за да се освежат футболистите с вода. Паузата бе използвана и от треньорите на двата отбора, за да бъдат дадени наставления.
Малко преди края на първото полувреме Нуно Мендеш от ПСЖ проби и достави опасно центриране, като Фабиан Руис връхлетя върху топката, но ударът му с глава премина над вратата.
Фабиан Руис от Пари Сен Жермен реши да стреля от трудна позиция, като Давид Рая бе изненадан и първоначално изпусна топката, но след това нямаше проблеми да улови.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
"Еърбъс“ тества новия си самолет, способен да лети до 22 часа без кацане
Дата: 03/06, 07:34
В 1706 училища в страната се провежда НВО в края на 4. клас по български език и литература
Дата: 03/06, 07:31
Нов шоурум за мебели отвори врати във Варна
Дата: 03/06, 07:20
Интензивен трафик на "Капитан Андреево" тази сутрин
Дата: 03/06, 07:18
Polaris Lighting разширява присъствието си с нов шоурум в София
Дата: 03/06, 07:10