Кадър Youtube
Сръбският президент Александър Вучич обяви, че до няколко седмици ще поднесе оставка като президент на Сърбия.
Вучич направи това изявление по време на митинг, организиран от управляващата Сръбска прогресивна партия, който се провежда в момента в Белград.
Привържениците на Вучич посрещнаха новината за неговото оттегляне с възгласи:"Ацо, сърбино!", предава БТА.
Думите му идват след масови протести, организирани от студенти след трагедията в северния сръбски град Нови Сад, където на 1 ноември 2024 г. се срути козирката на наскоро ремонтираната жп гара и причини смъртта на 16 души.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Радев: Спираме всички скандални обществени поръчки
Дата: 28/06, 12:23
Страхотен Никола Цолов спечели четвърта победа за сезона във Формула 2
Дата: 28/06, 12:19
ГЕРБ прави правителство в сянка
Дата: 28/06, 12:07
Варна отбеляза 100-годишнината на Международния музикален фестивал „Варненско лято"
Дата: 28/06, 11:591 Коментар
Украйна взриви рафинерията в Славянск на Кубан, която захранва Крим
Дата: 28/06, 11:57