Автор: Емел МАХМУД, Флагман.бг
Екип от криминалисти на ОД на МВР-Бургас изчакват аутопсията, за да разберат дали е убийство
Късните следобедни часове в района на почивната база на МВР в Слънчев бряг туристи са се натъкнали на труп на жена. За това алармира в сигнал до Флагман читател, който се намирал в близост.
Проверката на Флагман.БГ установи, че действително в отделението по съдебна медицина в УМБАЛ-Бургас снощи е докарано тяло на жена, на около 50-годишна възраст, без документи.
Към момента се извършва аутопсия, за да се установи причината за смъртта й. Екип от криминалисти на ОД на МВР-Бургас изчаква за резултата.
Очаквайте подробности само във Флагман.БГ!
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Според Тръмп Иран е дал съгласие за ядрени инспекции, Техеран отрича
Дата: 23/06, 19:56
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 23/06, 19:50
Едва всяко седмо укритие в блок във Варна е в добро състояние
Дата: 23/06, 19:46
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 23/06, 19:40
Рекордните горещини във Франция застрашават реколтата от зърно
Дата: 23/06, 19:31