Британецът Анди Мъри ще играе с Григор Димитров в 1/8-финалите на последния за годината турнир от Големия шлем - Ю Ес Оупън в Ню Йорк. Мъри се справи с упоритата съпротива на Паоло Лоренци след 7:6 (4), 5:7, 6:2, 6:3 и очаквано продължи напред след три часа и 20 минути игра, пише Sportal.bg.
40-ият в света италианец стоеше много добре на корта в първите два сета срещу Мъри, с когото до този момент бяха играли само веднъж преди 10 години. След като загуби втория сет, Мъри рязко вдигна оборотите, възползвайки се по най-добрия начин от физическото отпадане на своя италиански съперник и на 1/8-финалите ще има тежък тест срещу Григор Димитров.
Място на осминафиналите заслужиха също Хуан Мартин дел Потро, който надигра Давид Ферер със 7:6 (3), 6:2, 6:3, както и Доминик Тийм, справил се с Пабло Кареньо след 1:6, 6:4, 6:4, 7:5.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 26/06, 03:30
Рожден ден празнува Преслава
Дата: 26/06, 03:00
Отбелязваме Международния ден за борба с наркоманията
Дата: 26/06, 02:00
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 26/06, 02:00
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 26/06, 02:00