Новият чешки вратар на Черно море – Премисъл Ковар, в момента прави първа тренировка с отбора, след като подписа договор с тима.
_1280x960.jpg)
На „Тича” са убедени, че жълтата му карта ще пристигне до 2-3 дни и Ковар ще получи права за неделното гостуване на ЦСКА. За последно 30-годишният страж е пазил на Апоел Хайфа (Израел).
По-късно днес от „Тича” трябва да обявят с кой от другите двама вратари – Чанович и Михайлов, ще се разделят. Чанович участваше в разбора на мача с Лудогорец днес, но Гонзо го освободи от заниманието, тъй като пътува дълго от Сърбия, където през уикенда бе на сватбата на брат си. Следобед
„моряците” ще получат почивка.
Разбра се още, че Черно море очаква в близките дни ляв външен халф от чужбина. До неговото привличане се стигна, след като Гонзо не е доволен от изявите на този пост на Бакари, Коконов и Романов от началото на сезона.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Роберто Баджо: Исках да изчезна. Беше огромен срам
Дата: 11/05, 01:30
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 11/05, 01:20
Днес е празникът на Шумен
Дата: 11/05, 01:00
На 11 май имен ден празнуват Кирил, Киро, Кирчо, Кирана, Кика, Методи
Дата: 11/05, 00:30
Ники Кънчев: Нашата родина е една от най-нормалните страни в света
Дата: 11/05, 00:002 Коментара