27-годишен мъж от София е задържан в Слънчев бряг при опит да подпали бар „Мексо“ в курорта, инцидентът е станал призори на 15 септември, пише "24 часа".
Около 05,30 ч.. С.М. влязъл в плажния бар с петлитрова пластмасова туба в ръка. Той носел ръкавици и поставил тубата на един от баровете в заведението. После щракнал запалка и опитал да я подпали. В този момент персоналът на бара тъкмо се канел да затваря заведението. Единият от барманите позвънил в полицията, а колегите му се опитали да обезвредят пиромана. Той хукнал навън, но бил задържан и отведен в ареста на РУП Несебър. При разпитите столичанинът обяснил, че същата нощ бил клиент на „Мексо“, но се скарал с един от барманите, затова решил да отмъсти зрелищно. По случая е образувано бързо производство в местната полиция.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
THE K – нов мащабен проект на КОМФОРТ ООД в кв. Аспарухово
Дата: 07/04, 16:10
Military Watch Magazine: Съпротива срещу сухопътна инвазия в Иран сред генералитета на САЩ предизвика Тръмп да направи чистка в Пентагона
Дата: 07/04, 16:09
Летищата във Варна и Бургас нямат индикации за недостиг на гориво
Дата: 07/04, 16:08
Времето във Варна в сряда
Дата: 07/04, 16:04
Таймс: Моджтаба Хаменей е в кома и не управлява Иран, подготвят се да го погребат до баща му
Дата: 07/04, 16:00