Задържаха 64-годишен мъж в Шумен, обявен за общодържавно издирване


21/07/2026, 11:59

Снимка МВР

Полицаи установиха и задържаха 64-годишен мъж от Шумен, обявен за общодържавно издирване, с влязла в сила присъда, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР. 

Около 10:40 часа вчера, на главен път II-73, в село Радко Димитриево, екип на охранителна полиция към полицейското управление в Шумен е спрял за проверка водач на лек автомобил „Шкода Октавия“ с великотърновска регистрация, пише БТА.

В хода на проверката е установено, че пътникът в автомобила, мъж на 64 години от Шумен, е обявен за издирване с мярка „задържане“. Той също така е бил осъден на „лишаване от свобода“ - за управление на моторно превозно средство след употреба на алкохол над 1,2 промила, в условията на повторност. 

Мъжът е предаден на служители от Главна дирекция „Охрана“ и е приведен в Областната служба „Изпълнение на наказанията“ в Шумен.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



ИПИ: Оставането на Русинова е продължение на кръга, свързан с Нотариуса и Еврото
Дата: 23/07, 10:04

Откриха огнище на шарка по овцете и козите в Хасковско
Дата: 23/07, 09:58

"Морска администрация" със спешна проверка на танкера "Кайрос" за течове на мазут
Дата: 23/07, 09:52

Похитителят на Наталия: Не съм я отвлякъл
Дата: 23/07, 09:431 Коментар

Ladies Night с Man4Queen в Moonlight Varna
Дата: 23/07, 09:40

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия