снимка: МВР
Гранични полицаи задържаха дрогиран шофьор без книжка, превозващ 27 незаконни мигранти. В четвъртък към 20 часа граничен полицейски наряд е спрял за проверка между плаж ,,Аркутино“ и разклона зa комплекс ,,Св. Тома“ микробус с британска регистрация, управляван от 31-годишен от Бургас.
Установено, е че в товарния отсек на автомобила има 27 незаконни мигранти без документи за самоличност, съобщават от Министерство на вътрешните работи.
22-ма съобщили, че са от Афганистан, 5 – от Пакистан. Те са задържани в ГПУ-Бургас. Шофьорът също е задържан. Установено е, че не притежава шофьорска книжка и му е извършена проверка за употреба на наркотици, която е била положителна. Образувано е бързо производство, уведомена е районната прокуратура.Г
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Арестуваха българин за телефонна измама в гръцкия град Янина
Дата: 20/06, 21:08
Възрастна жена удари кондукторка в главата, накара внучката да снима
Дата: 20/06, 21:07
Нидерландия води с два гола на Швеция, отмениха попадение на шведите
Дата: 20/06, 20:59
Съдбовното трио за живота ни: кръвно налягане, холестерол, пикочна киселина! Кога да вземем мерки, за да избегнем инфаркта и инсулта?
Дата: 20/06, 20:50
МОСВ събира предложения за възстановяване на увредени екосистеми у нас
Дата: 20/06, 20:38