Пиксабей
Двама мъже от монтанското село Студено буче отвлякоха 16-годишно момче от Вършец в събота, съобщиха от МВР, предаде Телеграф.
Сигнал за изчезналия тийнейджър е подал баща му на тел. 112. След съобщението служители на районното управление в Монтана предприели оперативно-издирвателни действия.
Криминалистите установили, че в нощта на 10 срещу 11 юли младежът е бил на гости на свой приятел в Студено буче. Оттам той е бил отведен с автомобил от 46-годишен местен жител, придружен от друг мъж от селото.
В неделя момчето е успяло да избяга от похитителите.
По-късно през деня с него е осъществен телефонен контакт, при който детето заявило, че се намира в село на територията на област Търговище. Служители от районното управление в Попово са открили непълнолетния в добро състояние.
Работата по случая продължава под надзора на окръжната прокуратура в Монтана.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Велислава Делчева: Всички деца трябва да учат заедно, независимо от техните затруднения
Дата: 14/07, 09:02
42-годишен разби каса на фирма във Варна и задигна пари
Дата: 14/07, 08:50
Задържаха мъж да кара автомобил край Траката с 2,72 промила
Дата: 14/07, 08:46
Шофьор се завъртя с колата си на мокрия път край Варна и попадна в канавка
Дата: 14/07, 08:42
Радомир Чолаков: КЗК спипа 4 картела при проверки
Дата: 14/07, 08:331 Коментар