Кадър България Он Еър
Разследват смъртта на двумесечно бебе в болницата в Карлово след твърдения на близките, че при първото посещение в Спешното отделение детето не е било прието за лечение.Часове по-късно състоянието му рязко се влошило, а лекарите не успели да спасят живота му.
Трагедията се случва в сряда сутринта. По разказ на семейството родителите потърсили медицинска помощ, след като двумесечното им бебе се почувствало зле.
Според близките в Спешното отделение им казали, че детето има хрема и състоянието му не налага хоспитализация.
По случая е започнало полицейско разследване.
"Онази им е казала, че носът е запушен и попитала: "Какво искаш, да останеш в болницата ли? Каква майка си, не можеш да отпушиш носа на детето ли", но като се прибират в тях, детето се влошава още повече, Детски педиатър, не можа ли на детето да даде първа помощ", попита дядото на детето Петър Христов пред Bulgaria ON AIR, цитиран и от novini.bg.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Пресечна точка на ортопедична онкология и ставна хирургия
Дата: 08/07, 22:00
Двама души загинаха след ракетна атака по Одеса
Дата: 08/07, 21:58
Бразилско крило пред трансфер в Лудогорец
Дата: 08/07, 21:55
Ердоган: Изявленията на Нетаняху и Мицотакис за самолетите F-35 нямат място в моя свят
Дата: 08/07, 21:42
Силна буря премина през Добрич, много съборени дървета
Дата: 08/07, 21:39