снимка: МРРБ
Трима министри - на регионалното развитие и благоустройството Иван Шишков, на земеделието и храните Пламен Абровски, както и заместник-министърът на вътрешните работи Калоян Милтенов ще обсъдят на работна среща в Областна администрация Варна днес въпроси, свързани със строителството на незаконен комплекс в местността Баба Алино край к. к. „Златни пясъци“ близо до областния град.
В срещата ще участват също експерти от Регионалната дирекция за национален строителен контрол – Варна, Регионалната дирекция по горите – Варна и други.
Веднага след срещата те ще се отправят към местността Баба Алино, за да извършат проверка на незаконно изградения комплекс, съобщават от пресцентъра на Строителното ведомство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
КУБ дава пресконференция за казуса "Баба Алино": Няма "незаконно строителство" и "сеч на вековни гори"
Дата: 27/05, 20:59
Васил Панайотов напусна "Тича": Благодаря на всички в Черно море
Дата: 27/05, 20:52
Илиан Илиев си взе сбогом с ЦСКА
Дата: 27/05, 20:26
Министър Абровски: Установихме незаконна сеч и строителство в горски имот край „Златни пясъци“
Дата: 27/05, 20:191 Коментар