Снимка Булфото
Мъж скочи от терасата си на бл. 9 в бургаския жк "Зорница" и почина на място, съобщават за "Флагман" очевидци. Гледката е покъртителна - тялото на предполагаемия самоубиец е паднало върху автомобил, паркиран пред трети вход.
На място има екип на полиция. Районът е отцепен с червено-бяла лента, а тялото на човека е покрито с бяло платнище.
Преди малко на място пристигна и трупна линейка. Човекът е починал на място. По информация на очевидци е живеел на шестия етаж. Паднал е от страната на входа, където има сериозна растителност, но се е приземил върху капака на Ауди.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Боян Недев доволен от боксьорите на Спартак
Дата: 28/06, 20:02
Оцелял при сблъсъка на „Челопешко шосе“: Само ги видях как се блъскат и оттук нататък вече нищо
Дата: 28/06, 20:00
Мирослав Шмидт от СКТМ "Комфорт" е балкански шампион за втори пореден път
Дата: 28/06, 19:55
Петьо Петров - Еврото може да се намира на три места
Дата: 28/06, 19:441 Коментар
Гълъб Донев: Не разплащаме поръчки, които крият корупционен риск
Дата: 28/06, 19:37