Пожарът, който погуби българското семейство в Мюнхен, предизвикан умишлено!


04/11/2016, 18:48

Пожарът, при който в Мюнхен във вторник през нощта загинаха 37-годишният българин Сашо Маринов и двете му дъщери на 9 и 14 години, най-вероятно е предизвикан умишлено. Това съобщиха медиите в Мюнхен, позовавайки се на разследването на полицията.

Пламъците са тръгнали от подпален матрак, поставен на дървеното стълбище в сградата. Сашо Маринов и децата живеели в мансардата и пътят им бил прерязан от пламъците. Майката на децата точно през този ден се върнала за мако в България, пише pik.bg.

В пламналата сграда живеят хора предимно от България, Румъния и Словения. Българите са от Пазарджик. 11 души са настанени в болница с натравяне от дима, никой не е с опасност за живота.

Всъщност Сашо и децата отдавна не трябвало да живеят в тази сграда – мъжът намерил по-голямо жилище за цялото си семейство в друг квартал и щял да го наеме, но се оказало, че е платил задължителната тримесечна гаранция за наемане на измамници. Парите изчезнали, а той останал без повече средства за нова гаранция и се наложило да останат в мансардата, докато събере наново парите.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Арсенал започна защитата на титлата с убедителен футбол и класическото 3:0 над Ковънтри
Дата: 22/08, 00:04

Нетаняху: Ердоган е диктатор антисемит
Дата: 21/08, 23:57

Полицейски кучета спипаха българин в Италия с над 85 килограма наркотици
Дата: 21/08, 23:47

Заглушителят на GPS сигнала в София не е засегнал работата на столичното летище
Дата: 21/08, 23:33

ЕС праща помощ на Сърбия за пожарите след молба от Белград
Дата: 21/08, 23:31

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия