Снимка: Гугъл мапс
Ден на траур е обявен в община Кресна заради смъртта на 35-годишния мъж, загинал от мълния. Това обяви кметът Йордан Цветков.
В събота - 6 юни, националното знаме на Република България, знамето на Европейския съюз и знамето на Община Кресна ще бъдат свалени наполовина.
Забранено е провеждането на публични тържества, празнични ритуали, спортни и развлекателни мероприятия през целия траурен ден на територията на Общината.
Предварително организираните събития, които не могат да бъдат отменени, да бъдат съобразени с обявения траур и да започнат с минута мълчание в памет на починалото лице.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Демерждиев за напускането на Кандев: Ако нещо трябваше да каже, трябваше да го каже на мен в очите, а не да четем постове
Дата: 08/06, 14:48
Икономическа полиция обръща с хастара "ВиК" Кърджали
Дата: 08/06, 14:41
На 9 и 10 юни ще спират поетапно движението в тунел "Блатино" на АМ "Струма"
Дата: 08/06, 14:36
Съдът във Варна остави без движение дело за премахването на ограда в местността Баба Алино
Дата: 08/06, 14:291 Коментар
На 9 юни затварят за обработка срещу вредители СК "Виница" във Варна
Дата: 08/06, 14:20