Кадър YouTube
Бразилското правителство обяви тридневен траур във връзка със самолетната катастрофа в Колумбия. Загинаха 76 души, повечето от местен футболен отбор. Президентът Мишел Темер заяви, че властите са мобилизирани да помогнат на семействата на жертвите, съобщи Пик.
Междувремено колубийските власти съобщават, че са намерили още един оцелял, обяви на страницата си в Туитър местна радиостанция. Според радиото става дума за футболиста Елиу Ермиту Сампиер Нето.
Информацията беше потвърдена малко по-късно от Агенцията за управление на риска от катастрофи. Преди това началникът на полицията в град Меделин заяви, че спасителите са открили шестима оцелели, но един от тях е починал на път за болницата.
От своя страна ръководителят на колумбийската гражданска авиация каза, че властите в Богота не изключват възможността самолетът да е свършил горивото, преди да се разбие. Алфредо Боканегра обаче подчерта, че за момента основната версия на разследването е свързана с повреда в електрическите системи на машината.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Близо 30 умрели делфина този сезон край бреговете на Балчик
Дата: 21/08, 18:05
Финансов експерт: Не кешът, а алтернативните методи за разплащане имат нужда от законова разпоредба
Дата: 21/08, 17:57
До 39,1 градуса на сянка достигна температурата в Ловеч
Дата: 21/08, 17:47
Таен склад за оръжие край Берлин! Прокуратурата подозира руска намеса
Дата: 21/08, 17:411 Коментар
Почина бившият басист на Queen Бари Мичъл
Дата: 21/08, 17:34