Снимки Bild
Гледката е кръвосмразяваща
Германската актриса Симон Гутче, както и плажуващите във Флорида бяха участници в кръвосмразяваща случка. Докато Гутче се радваше на допира си с водата и спокойствието, една тигрова акула плуваше на само на метри от нея.
В един момент актрисата вижда как хората на плажа й махат енергично, но тя не разбрала за смъртоносната опасност, която я дебне, а си помислила, че това е знак на приятелско отношение, пише Bild, цитиран от Блиц.

Тя не излязла от водата, докато шокираните плажуващи не започнали да крещят и да тичат трескаво към нея.
Симон Гутче, която е работила като секретарка, но е започнала да се изявява напоследък като модел и актриса, не повярвала колко близо е била до смъртта, докато не видяла снимка, направена малко преди това от случаен човек на плажа.
След това германката била толкова изплашена и ужасена, че дълго време не припарила до водата.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Половината Кюстендил минава на воден режим
Дата: 21/08, 17:00
Арестуваният за убитите осем лешояда сложил отровата заради убито говедо от стадото му
Дата: 21/08, 16:48
Турция издаде заповед за арест на Нетаняху
Дата: 21/08, 16:38
39 градуса на сянка измерени в Русе
Дата: 21/08, 16:341 Коментар
Обвиненият за убийството в Съединение: Не искам на свобода, искам да си почина в ареста
Дата: 21/08, 16:291 Коментар