Това сочат резултатите от аутопсията
Полският шофьор на камиона убиец в Берлин е бил прострелян часове преди атаката. Това показва извършената аутопсия.
Лукаш Урбан беше намерен прострелян и намушкан в кабината на камиона, който се вряза в коледния базар в германската столица.
Все още се предполага, че полякът се е опитал да спре нападателя Анис Амри и да предотврати атентата. Затова в интернет вече е пусната петиция, която призовава Урбан да бъде награден с федерален кръст за заслуги – най-високото отличие в Германия.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Хванаха 20-годишен, откраднал 200 л дизелово гориво от камиони в района на Априлци
Дата: 21/08, 12:48
Френски и испански самолети гасиха 3 пъти пожари в България през 2024 година, един път руски преди 19 години
Дата: 21/08, 12:44
Специалист по репродуктивна медицина идва във Варна на 25 и 26 септември: д-р Баев ще консултира двойки с проблеми при забременяване в Хейлан
Дата: 21/08, 12:40
Подготвят два терена за изграждане на площадки за едрогабаритни отпадъци във Варна
Дата: 21/08, 12:21
Нов пожар избухна в землището на сливенското село Градец
Дата: 21/08, 12:16