Германия отказала достъп на близо 20 000 мигранти през 2016 г.


28/12/2016, 14:27

На близо 20 000 мигранти е бил отказан достъп до Германия още на границите й. Това става ясно от данни, разпространени в медиите, през 2016 г.

Според тях германската полиция е отказала достъп на мигрантите още при опита за влизането им страната, съобщава вестник "Neu Osnabrücker Zeitung", цитиран от Агенция "Фокус" и "Нова телевизия". 

По този начин броят на отказите на границите, летища и пристанища, в сравнение с миналата година e два пъти по-голям, сочат данни на федералната полиция за периода януари-ноември 2016 г. Информацията за последния месец от годината все още не е обработена. 

За сравнение, през 2015 г. отказ за влизане в Германия е издаден на 8913 мигранти. Тенденциите на отказите според доклада са намалели рязко - както и броят на новопристигналите бежанци, уточняват от редакцията. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Специалист: Спасителите имат нужда от по-добри условия и оборудване
Дата: 21/08, 11:55

36-годишен мъж е отровил лешоядите на връх Ботев
Дата: 21/08, 11:50

Черноморски вечери в Екопарк Варна на 22 и 23 август
Дата: 21/08, 11:40

Вдъхновени от Боев: Предлагат брадатия лешояд за символ на България за конкурса „Евровизия“
Дата: 21/08, 11:39

Здравните вноски временно няма да се отразяват автоматично в електронната система на НАП и НЗОК
Дата: 21/08, 11:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия