Новата първа дама вися над час на опашка в паспортното


30/12/2016, 22:20

Снимка Георги Колев, Блиц

Новоизбраният президент ген. Румен Радев бе забелязан с половинката си Десислава да чакат над час в паспортната служба на Първо районно управление преди два дни. Това съобщава „България днес”, позовавайки се на свидетели на случката.  Първата дама ще е с чисто нови документи от новата година.

47-годишната Десислава чакала със съпруга си, заобиколена от трима гардове на НСО. Първоначално никой от служителите на паспортното не забелязал, че имат височайшо посещение, тъй като вътре не се виждало кой се е наредил.

В един момент мъж, който бил преди президента и съпругата му, отбелязал това пред служителите и те веднага отишли да предложат на ген. Радев и половинката му да минат веднага. Те обаче отказали и продължили да чакат реда си. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 



Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



1500 кораба са блокирани в Персийския залив
Дата: 07/05, 23:28

Публикуваха предполагаемо предсмъртно писмо на Епстийн
Дата: 07/05, 23:21

Енчо Керязов е новият министър на младежта и спорта
Дата: 07/05, 23:14

Шакира представи официалната песен за Мондиал 2026
Дата: 07/05, 23:07

Започва ремонт на едното платно от АМ „Хемус“ между Шумен и Каспичан
Дата: 07/05, 23:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия