Снимка Пиксабей
Бизнесът подкрепя идеята майките да получават 100% от обезщетението, ако се върнат по-рано на работа. В момента стимулът е 50%.
Това предложение на „Продължаваме промяната“ бе разгледано на тристранка.
Не може да се обръща с хастара навън осигурителната система, за да се правим на много щедри, каза Ася Гонева от КНСБ, пише flashnews.bg.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Втори блок на ТЕЦ "Бобов дол" вече работи
Дата: 23/06, 17:53
Финализират модернизацията на интелигентното улично осветление в кв. „Чайка“ във Варна
Дата: 23/06, 17:50
Музеят за нова история на Варна подема инициатива за отбелязване на 50-годишнината от пожара на "Ерма"
Дата: 23/06, 17:45
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 23/06, 17:40
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 23/06, 17:30