Военният флот на Украйна е скован от лед в Одеския залив


19/01/2017, 16:59

Нови изпитания сполетя остатъка от „непобедимия украински военен флот” – той просто замръзнал в пристанището си в Одеса, съобщи rusvesna.su, цитирана от Блиц. Вълните докарали ледове откъм морето и те блокирали Военния гаван (пристанището).


Сега флагмана „Гетман Сагайдачни” съседства с платнохода „Дружба”, следват граничните катери и пейзажа го дооформя „Лесозаводск”.
 
Хлебния и Нефтения залив също са напълно сковани от лед. В големия залив се движат само буксири, опитвайки се да не позволят на водата окончателно да се вледени.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Черноморски вечери в Екопарк Варна на 22 и 23 август
Дата: 21/08, 16:00

МОН публикува верните отговори от матурата по БЕЛ. Учениците писаха тема по "Молитва" на Далчев и есе за свободата
Дата: 21/08, 15:58

6 души са ранени при тежката катастрофа на Подбалканския път
Дата: 21/08, 15:54

Съдът в Северна Македония потвърди отказа за лечение на Ива Михаилова
Дата: 21/08, 15:46

Откриха мъртъв генерал-майор от ФСБ в оставка в Москва
Дата: 21/08, 15:381 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия