Факсимиле: theguardian.com
Най-малко 27 души загинаха, а 50 бяха ранени при дерайлиране на пътнически влак в южния индийски щат Андхра Прадеш, предадоха световните агенции, цитира БНР.
Инцидентът е станал късно снощи, когато локомотивът и седем от общо 22 вагона са излезли от релсите. Много от пътниците са загинали на място в силно деформираните вагони. Спасителите продължават търсенето на оецелели и се опасяват, че броят на жертвите ще нарасне. Причините за инцидента все още не са известни. С индийските железници всеки ден пътуват 20 милиона души. Катастрофата става само два месеса след подобен инцидент, при който загинаха около 150 души, пише 24chasa.bg.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
МВР издирва 2 сестри на 16 и 14 години от Лехчево
Дата: 21/08, 12:54
Хванаха 20-годишен, откраднал 200 л дизелово гориво от камиони в района на Априлци
Дата: 21/08, 12:48
Френски и испански самолети гасиха 3 пъти пожари в България през 2024 година, един път руски преди 19 години
Дата: 21/08, 12:44
Специалист по репродуктивна медицина идва във Варна на 25 и 26 септември: д-р Баев ще консултира двойки с проблеми при забременяване в Хейлан
Дата: 21/08, 12:40