Самолет се разби по време на авиошоу в Австралия! Двама загинаха на място


27/01/2017, 08:29

Снимка Туитър

Лекомоторен самолет се разби по време на авиошоу в Австралия, пилотът и спътникът му са загинали, съобщи Нова тв.

Инцидентът стана в град Пърт пред хиляди зрители, които се бяха събрали да празнуват Деня на Австралия, който се отбелязва на 26 януари в чест на обявяването на британския суверенитет над източното крайбрежие на континента през 1788 г.

Самолетът се разби в река Суон. Никой от присъстващите не е пострадал. Пиротехническото шоу, което трябваше да се проведе след демонстрационните полети, беше отменено.

Полицията засега не разполага с информация за причината за катастрофата, но посочва, че машината е била управлявана от много опитен пилот.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Намалената мощност на АЕЦ "Козлодуй": 5-ти блок работи нормално, има резервни мощности, няма проблеми с тока
Дата: 21/08, 15:34

Боен дрон камикадзе изплува на плаж край Истанбул
Дата: 21/08, 15:27

Времето във Варна в събота
Дата: 21/08, 15:26

Прокуратурата отговори на Демерджиев: Неприемливи са всякакви "предупреждения", отправени от министър
Дата: 21/08, 15:18

Киев: Русия е атакувала 52 граждански кораба през юли и август
Дата: 21/08, 15:14

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия