Медиите гръмнаха: Башар Асад е в болница в критично състояние! Le Point: Президентът на Сирия е убит!


30/01/2017, 19:58

Арабските средства за масова информация не спират да разпространяват противоречива информация за здравословното състоянието на президента на Сирия Башар Асад. Позовавайки се на ливански медии, „Ал Арабия” съобщава, че Асад е приет в една от болниците в столицата Дамаск след прекаран мозъчен инсулт.

Позовавайки се на френското издание Le Point, „Ал Арабия” съобщава също така за появилите се слухове, че президентът е убит от един от личните си телохранители – иранеца Мехди ал Якуби, с един изстрел в главата.

За това, че Асад се намира в безсъзнание и е прикован към болничното легло пише в социалната мрежа водещият на „Ал Джазира” Файсал ал Кассим, съобщава "Дейли Сабах".

Сирийските държавни медии на свой ред опровергават съобщенията, акцентирайки, че по този начин се правят опити да се нанесе удар върху законната власт в страната, пише Блиц.

Източник: 9tv.co.il

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Варна посреща чудотворна икона на Пресвета Богородица
Дата: 14/08, 08:16

При катастрофи в страната през изминалото денонощие са пострадали 25 души
Дата: 14/08, 08:08

„Ние, потребителите“: От 18 до над 80 евро са нужни на турист в Созопол
Дата: 14/08, 08:01

Европейското първенство по волейбол за жени 2026 идва в ефира на MAX Sport и MAX One
Дата: 14/08, 08:00

САЩ преразглеждат ядрената си стратегия
Дата: 14/08, 07:461 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия