снимка: МВР
Трима души са били открити мъртви в общежитие в Угърчин, научи NOVA от свои източници. Сигналът е подаден през нощта на спешния телефон 112. Става дума за двама души от женски пол и един мъж.
По информация на медията трагедията е започнала след възникнал конфликт между няколко души, намиращи се в общежитието. По предварителни данни спорът е бил свързан с лични отношения и любовен триъгълник.
Източници твърдят, че при разразилата се разпра мъж, за когото се съобщава, че е с криминално минало, е нападнал с нож пълнолетна жена и мъж, които са били на мястото. Двамата са получили смъртоносни наранявания.
Свидетел на случилото се е станало 15-годишно момиче. По първоначална информация, след като е видяло нападението, то е скочило от тераса на сградата. Данните сочат, че момичето не е станало жертва на насилие, а е починало вследствие на тежките травми от падането. Според източниците ни то е страдало от епилепсия.
След подадения сигнал на място са изпратени полицейски екипи и медици. Заподозреният за нападението е задържан от полицията. По информация на NOVA общежитието се използва за настаняване на хора в затруднено социално положение. Към момента не е ясно какви са точните взаимоотношения между участниците.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Увеличават социалната пенсия за старост от 1 юли до 183,81 евро
Дата: 24/06, 13:16
Задържаха криминално проявен и осъждан за пожарите в "Аспарухово" и Боровец край Варна
Дата: 24/06, 13:07
Съдът не уважи искането на шефа на Службата по геодезия във Варна да спре временното ѝ отстраняване от работа
Дата: 24/06, 13:03
Приключи монтажът на новото улично осветление във варненския кв. "Чайка", продължа възстановяването на настилките
Дата: 24/06, 12:56
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 24/06, 12:50