Малайзийската полиция потвърди, че загиналият в страната гражданин на КНДР е Ким Чон Нам, брат на севернокорейския лидер Ким Чен Ун, съобщава „Ройтерс”, цитиран от Блиц.
Мъжът е издъхнал по пътя от летището в Куала Лумпур към болницата. От полицията уточняват, че все още не са намерили доказателства, че смъртта му е причинена насилствено. „Няма признаци, че Ким е бил убит. В настоящия момент инцидентът е класифициран като внезапна смърт. Изчакват се резултатите от аутопсията”, съобщи пред местни.
Междувременно местните медии разпространиха снимка, която съдържа личните данни на убития. В появилия се в мрежата документ полицията потвърждава смъртта на 46-годишния мъж. В съобщението се уточнява, че към момента се води разследване.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
22-годишна жена загина при катастрофа на Околовръстното в София
Дата: 13/08, 08:52
Пиар експерт: Румен Радев извлича от фактите това, което е удобно за него
Дата: 13/08, 08:46
Иран опроверга Тръмп: Ормузкият проток остава блокиран
Дата: 13/08, 08:43
Променят организацията на движение в тунел "Витиня"
Дата: 13/08, 08:37
Маргаритов: Нещо се изкупува за 50 цента, а стига до рафта за 2.50 евро
Дата: 13/08, 08:341 Коментар