Снимка Булфото
Обединените патриоти - ВМРО, НФСБ и "Атака" започнаха шествието си от Националния дворец на културата до храм-паметника "Свети Александър Невски".
"Вечна памет на 200 хиляди руски офицери и на българските опълченци. Важното е ,че има държава. Трябва да се учи историята каквато е, а не да се режат страници. Възрожденците на България - Паисий Хилендарски, Неофит Бозвели, Раковски са забравени. Амбицията на Патриотите е да учим тези неща в учебниците", заяви пред Канал 3 лидерът на "Атака" Волен Сидеров.
Председателят на ВМРО Красимир Каракачанов допълни, че днес, на 3 март, празнуваме символа на българското национално единство. "Народ без памет няма бъдеще", добави пред камерата на Канал 3 Каракачанов.
Евродепутатът Ангел Джамбазки отбеляза, че днес отбелязваме Деня на българската свобода - със смелостта на българския воин, предшествана от десетки възстания, като започнем от Априлското. "Българската нация никога не се е предавала и не е била покорена напълно", каза Джамбазки.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Откриха шофьора, избягал от катастрофата с линейка в центъра на София
Дата: 21/04, 21:19
Стефан Янев: Гласуването е срещу статуквото и поставя тежка задача пред Румен Радев
Дата: 21/04, 21:02
Янкулов: Мисля, че Сарафов си дава сметка пред какви предизвикателства изправя цялата правосъдна система
Дата: 21/04, 20:501 Коментар
Иран все още не е взел решение дали да участва в преговори със САЩ
Дата: 21/04, 20:40
Григор Димитров отсече: Животът не е само тенис, нямам какво да доказвам на никого
Дата: 21/04, 20:27