Трагедия в Москва! Заклаха свирепо бившия мениджър на "Роскосмос"


18/03/2017, 14:19

Ужасна новина от последните минути втрещи Русия. Откриха мъртъв бившият менуджър на "Роскосмос" Владимир Евдокимов в предварителния арест в москва, твърди "РИА Новости".

Образувано е дело срещу убийство, заяви говорителят на прокуратурата. Евдокимов бе обвинен в измама от 200 милиона рубли. Тялото на загиналия е с прободни рани. Следователи водят разпити. Предполагаемото оръжие на убийството е изпратено за експертиза. По същото дело са арестувани и заместник-директорът на заводите „Туполев” Егор Носков, както и бившият генерален директор на „МиГ Рост” Алексей Озеров. Други двама висши чиновници са обявени за издирване, но вероятно отдавна не са в Русия. Евдокимов е починал след като гърлото му е било прерязано, казват от следствените органи. Убийците му са го намушкали и в областта на сърцето, вероятно като застраховка, че няма да оживее.

Превод и редакция Блиц!
 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



ПСЖ триумфира със Суперкупата на Европа
Дата: 13/08, 00:00

Голямата градинска разпродажба в Mr.Bricolage е тук!
Дата: 13/08, 00:00

Тръмп остава без говорителката си
Дата: 12/08, 23:50

Европейските борси отстъпиха от достигнатите по-рано днес рекордни равнища
Дата: 12/08, 23:40

Мълня удари затвор в Охайо, 16 души пострадаха
Дата: 12/08, 23:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия