Димитър Бербатов и филмовата звезда Анди Гарсия най-накрая се срещнаха. Българинът често бе определян за двойник на актьора, а двамата вече имат и снимка заедно, пише Блиц.
_948x1071.jpg)
Бербатов се похвали с фотоса и написа - Намерихме се! Анди Гарсия няма да може да дойде на мача на 14 юни, но ни пожела успех!
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Според Тръмп Иран е дал съгласие за ядрени инспекции, Техеран отрича
Дата: 23/06, 19:56
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 23/06, 19:50
Едва всяко седмо укритие в блок във Варна е в добро състояние
Дата: 23/06, 19:46
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 23/06, 19:40
Рекордните горещини във Франция застрашават реколтата от зърно
Дата: 23/06, 19:31