Пиксабей
Националният отбор на Иран по футбол получи американски визи за участие на Световното първенство по футбол, което стартира на 11 юни и ще се проведе в САЩ, Мексико и Канада. Новината беше потвърдена от Белия дом, предаде БГНЕС.
Тимът на Иран ще стартира участието си на Мондиал 2026 на 15 юни в Лос Анджелис срещу Нова Зеландия, а впоследствие ще се изправи още срещу Белгия и Египет.
Заради забавянето на визите местната федерация премести отбора, като вместо в щата Аризона, националите се подготвят в Тихуана.
Междувременно, държавният секретар на САЩ Марко Рубио увери, че властите ще извършват стриктни проверки на членовете на иранската делегация преди допускането им до страната.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мощният трус във Филипините отне живота на най-малко 35 души
Дата: 09/06, 07:58
САЩ спряха един от най-добрите съдии за Мондиала
Дата: 09/06, 07:55
Дербито на Варна ще е във втория кръг на „Тича“ (програмата на Черно море и Спартак)
Дата: 09/06, 07:45
НИМХ: Температурите скачат до 32 градуса, но в някои региони се очакват краткотрайни валежи и гръмотевици
Дата: 09/06, 07:24
КЕВР решава за тока и парното
Дата: 09/06, 07:211 Коментар