Христо Стоичков: Битката е спечелена
Легендата на ЦСКА и българския футбол Христо Стоичков поздрави играчите и треньорското ръководство за крайния успех над Макаби.
"Това са турнирни мачове, в които е най-важен крайният резултат. Преди седмица ЦСКА игра уникално срещу Макаби и спечели заслужено с 3:0. Днес не бе толкова добра играта, но всичко завърши добре. Това казах и на момчетата в съблекалнята, че е важно класирането напред в европейските турнири. Много е важно, че успяха да устоят на натиска на Макаби. Съперникът е много класен отбор, с отлични изпълнители, които не дадоха много шанс на нашите футболисти да играят. Трябва да признаем, че смените на Христо Янев свършиха добра работа, защото ни позволиха да търсим контраатаки. Не беше от най-добрите ни мачове, но такива турнири битки трябва да ги печелиш. Всеки смята, че при 3:0 в първия мач имаш спокойствие, но това дойде много прибързано. Дадохме много шанс на съперника в средата на терена, затрудниха ни много с тази игра по крилата, но момчетата устояха на тази битка.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Председателят на АБЗ: Застраховките остават много достъпни, средната цена на "Гражданска отговорност" е съпоставима с 2021 г.
Дата: 15/08, 11:59
Кметът на Търново: Клипът пред "Асеневци" е поругаване с българското, има и вандалски прояви
Дата: 15/08, 11:47
Нетаняху нарече Великобритания "ислямска република", Лондон протестира срещу коментара
Дата: 15/08, 11:391 Коментар
Трима загинали и 34 ранени при тежки катастрофи в страната през последните 24 часа
Дата: 15/08, 11:34