Снимки: Община Варна
19 отбора взеха участие в поредното издание на турнира по плажен волейбол за юноши и девойки VIII-X клас, организиран от Българска младежка асоциация за плажни спортове (БМАПС) с подкрепата на Дирекция „Спорт“ към Община Варна.
Призьорите бяха наградени с купи, медали, грамоти и волейболни топки от заместник-кмета на Община Варна с ресор Спорт – София Колева. Въпреки горещото време надпреварата на Южния плаж в морската столица премина при отлична организация, много емоции и атрактивни разигравания.
При девойките в спора за първото място представителките на ВТГ „Г. С. Раковски“ показаха най-стабилна и постоянна игра и заслужено се окичиха със златните медали. Втори остана тимът на IV ЕГ „Фредерик Жюлио-Кюри“, а в спора за третата позиция ПТГ Варна надигра СУ „Неофит Бозвели“.
_%20766x%201383.jpg)
При юношите също имаше много оспорвани срещи, като в крайна сметка титлата стана притежание на състава на ПГИТ „Д-р Иван Богоров“, които във финала пречупиха съпротивата на възпитаниците на Първа ЕГ. В малкия финал първият тим на МГ „Д-р Петър Берон“ победи втората формация на „математиците“.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
План определя приоритетните зони у нас за развитие на обекти, произвеждащи ел. енергия от вятъра
Дата: 25/06, 08:29
Празник е! Спазват се обичаи, свързани с брака и семейството
Дата: 25/06, 08:24
След забележка за висока скорост в Пловдив: Младеж на ел. тротинетка нападна баща с тримесечно бебе
Дата: 25/06, 08:171 Коментар
В тежко състояние остава жената, пострадала при бруталната катастрофа с три жертви на АМ "Тракия"
Дата: 25/06, 08:11
Тръмп: Броят на жертвите на двете земетресения във Венецуела е потресаващ
Дата: 25/06, 08:011 Коментар