Бащата на Адора Левин иска да й завещае необикновено наследство
Малко момиченце се превърна във вдъхновение за хиляди художници по целия свят. За своите 7 години, Адора Левин от Южна Калифорния е изобразена на над 1700 портрета, съобщава Нова тв.
Сред авторите има и български творци. Всичко това е част от необикновеното наследство, което нейният баща иска да й завещае.
Един ден художникът Зина Неделчева получава неочаквано писмо от непознат с предложение, на което не може да откаже. Авторът е един баща на име Ханан Левин, който иска да направи за малкото си момиченце нещо още по-специално. Той изпраща писма на художници по целия свят – с предложение да нарисуват дъщеричката му.
Днес, 6 години след началото, Адора е вдъхновение за творци от над 100 държави по целия свят. Голяма част от тях сами се свързват с Ханан, за да му предложат рисунките си. Напълно безвъзмездно.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Израел нанесе първи въздушен удар по Газа след повече от седмица, има един загинал
Дата: 12/08, 21:23
Откриха опасен токсин в две пастьоризирани млека
Дата: 12/08, 21:19
Двата пожара в Хасковско са локализирани
Дата: 12/08, 21:16
21-годишен българин е застрелян в Италия
Дата: 12/08, 21:00
България емитира ценни книжа за 150 милиона евро
Дата: 12/08, 20:54