Пиксабей
Бизнесменът Айдън Чавушоглу, брат на бившия турски министър на външните работи Мевлют Чавушоглу, е бил открит прострелян и сериозно ранен в офиса си в Алания, окръг Анталия, съобщава информационният сайт Хаберлер, цитиран от БТА.
Освен на бившия външен министър пострадалият е брат и на президента на футболния клуб Аланияспор Хасан Чавушоглу.
Сигнал за изстрели в офис в бензиностанция, собственост на Айдън Чавушоглу, е бил получен снощи, като на мястото са били изпратени медицински и полицейски екипи, които намерили бизнесмена ранен. Той е бил откаран в болница, където е бил опериран. Според последните информации състоянието му остава сериозно.
Валията на окръг Анталия Хулуси Шахин е посетил болницата, за да се информира за състоянието на ранения.
Сайтът съобщава, че новината за стреблата е заварила бившия външен министър и депутат от управляващата Партия на справедливостта и развитието Мевлют Чавушоглу в чужбина. Очаква се той да се върне в родината си.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Депутатите отхвърлиха създаването на комисии за имуществото на Пеевски и влиянието на Прокопиев
Дата: 07/05, 09:43
Инж. Кирил Ангелов: Имало е сигнали за развитие на свлачищен процес, но не са наблюдавани
Дата: 07/05, 09:29
Празник е! Днес водата може да бъде лечебна
Дата: 07/05, 09:23
Земеделец сигнализира за умишлена атака с дрон по 1400 дка реколта с щети за 400 000 евро
Дата: 07/05, 09:18
Загинали са двама души, а 20 са пострадали при катастрофи у нас през изминалото денонощие
Дата: 07/05, 09:10