Снимка: ПФК Черно море
ПФК Черно море се раздели с Димитър Тонев. Халфът разтрогна договора си с "моряците" по взаимно съгласие, съобщават от клуба.
Футболистът се присъедини към "зелено-белите" през януари 2025 г. и оттогава изигра 28 мача в първенството, в които реализира 3 гола.
В турнира за Купата на България има три мача с един гол, както и два мача в Лигата на Конференциите.
"Ръководството на клуба изказва своята благодарност към Тонев за проявения професионализъм, отдаденост и отношение към работата през периода му на „Тича“. ПФК Черно море пожелава на Димитър Тонев много здраве, успехи и силно представяне в следващия етап от неговата кариера", пише във фейсбук страницата на клуба.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Поредни удари срещу наркоразпространението във Варна – двама дилъри на фентанил са задържани
Дата: 25/06, 08:36
Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 25/06, 08:30
План определя приоритетните зони у нас за развитие на обекти, произвеждащи ел. енергия от вятъра
Дата: 25/06, 08:29
Празник е! Спазват се обичаи, свързани с брака и семейството
Дата: 25/06, 08:24
След забележка за висока скорост в Пловдив: Младеж на ел. тротинетка нападна баща с тримесечно бебе
Дата: 25/06, 08:171 Коментар