Илюстрация Уикипедия
Националният съвет на Oбщогръцката конфедерация на работниците оповести решение за провеждане на 24-часова обща стачка на 1 май 2017 година. Очаква се стачката да парализира транспортния сектор в Република Гърция.
Това съобщиха от пресцентъра на Министерство на външните работи. Предвижда се железопътният транспорт в цяла Гърция да бъде блокиран за 24 часа. Автобуси ще се движат от 9.00 до 21.00 часа, за да се даде възможност на гражданите да участват в първомайските демонстрации.
Корабите ще останат на пристанищата. МВнР препоръчва на българските граждани, пътуващи в Република Гърция, да имат предвид тази информация и да се осведомяват предварително относно очакваните промени в транспортния сектор в страната.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Американската армия откри огън по кораб, нарушил блокадата на иранските пристанища
Дата: 12/08, 08:03
Временни ограничения за пътуващите днес в участъци на АМ "Тракия"
Дата: 12/08, 07:54
Жълт код за високи температури в цялата страна, достигат до 38 градуса
Дата: 12/08, 07:48
Ферибот с 95 души се преобърна в езерото Кариба, тече спасителна операция
Дата: 12/08, 07:42
Трафикът през граничните пунктове и преходи в страната тази сутрин
Дата: 12/08, 07:34