Сигнал на читател на „Петел“: Това е една от най-лошите улици във Варна, няма кой да я изчисти, няма кой да я закърпи (снимки)


01/06/2017, 14:40

Редактор: Александър Тодоров

e-mail: [email protected]

снимки: Светлин Венков

Варненец изпрати снимки, показващи ужасното състояние на ул. „Тодор Димов“ - малка, но доста натоварена с коли пресечка в района до Второ районно на полицията в града. По нея се лее кал, а дупките са много и дълбоко.

Гражданинът е възмутен, че след отстраняването на ВиК-авария, изхвърлена а кал е оставена да се стича по улиците. „Кой ще изчисти калта? После - какво дишаме?!“, написа варненецът в сигнала си до „Петел“.

Колкото до дупките по ул. „Тодор Димов“ - всеки, който случайно е минал през тях, в бъдеще ще избере друг маршрут. Ако има тази възможност, разбира се.

 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Радев сменя всички областни управители
Дата: 12/05, 20:54

България подкрепя многонационална мисия за гарантиране свободата на корабоплаването в Ормузкия проток
Дата: 12/05, 20:53

Строители предлагат да платят за обследване на ВиК-инфраструктурата в южния район на Варна
Дата: 12/05, 20:48

"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 12/05, 20:30

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 12/05, 20:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия