Без сериозни нарушения на обществения ред приключи срещата от турнира на Лига-Европа между отборите на "Левски" (София) и "Хайдук" (Сплит), която се игра тая вечер на столичния стадион "Георги Аспарухов".
Това съобщиха от пресцентъра на МВР.
Преди двубоя бяха задържани трима мъже, носили в себе си забранени предмети (маски и метален бокс).
Преди началото на второто полувреме е задържан мъж във видимо нетрезво състояние и без документи за самоличност при опит да влезе в спортната зона.
Мачът завърши с победа за хърватите и така нашите приключиха евроучастието си за сезон 2017/18, информира Topsport.bg.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Тежко остава състоянието на двамата пострадали след сбиване на плаж “Кабакум” край Варна
Дата: 22/06, 17:06
В момента Невзоров е на разпит във варненската полиция
Дата: 22/06, 16:57
Оспорвани срещи в Ученическия турнир по плажен волейбол във Варна
Дата: 22/06, 16:54
Лятна буря в Благоевград
Дата: 22/06, 16:42