Снимка: Булфото
Момиче на 16 години от село Черни връх в община Вълчедръм е било бито вчера на излизане от училище в Лом след положена матура, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Монтана.
Саморазправата е станала, след като по време на матура по български език и литература в училище в Лом е възникнал скандал между две съученички – от Лом и от Черни връх, посочва БТА.
Момичето от Лом извикало на помощ своята майка и баба, които причакали другото момиче в двора на училището след матурата. Отново възникнал скандал, а след това момичето било бито.
По случая са снети сведения от пострадалата, която е освидетелствана от съдебен лекар в Областната болница „Д-р Стамен Илиев“ в Монтана. Направени са разпити на очевидци и е образувано досъдебно производство по член 130 от Наказателния кодекс.
При подобна саморазправа между познати момичета през миналата година, станала в автобус, пострада друга ученичка, пътувала от Лом към близко село.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Над 900 хиляди кв. м. обработени срещу кърлежи във Варна
Дата: 13/05, 12:32
И Борисов остана без охрана
Дата: 13/05, 12:192 Коментара
Унищожиха невзривени боеприпаси, открити в Ловеч
Дата: 13/05, 12:09
САЩ блокираха гръцки супертанкер в Оманския залив, пътуващ за Виетнам
Дата: 13/05, 12:07
Арестуваха шофьора на автобуса, ударил се в камион на АМ „Хемус”
Дата: 13/05, 12:002 Коментара