Пиксабей
33-годишен неправоспособен шофьор е задържан в Бургас, след като направил опит да подкупи полицейски служители по време на проверка.
Мъжът бил спрян от служители на Четвърто районно управление в района на бензиностанция на булевард „Тодор Александров“. Униформените установили, че той управлява автомобила си без необходимата правоспособност.
По данни на полицията, в опит да избегне последващите действия срещу него, водачът оставил в служебния автомобил банкнота от 10 евро и монети на обща стойност 6,73 евро. Мъжът е задържан за срок до 24 часа, а по случая е образувано бързо производство, предаде БНТ.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
ГЕРБ – СДС: България изпълнява всички международни стандарти в борбата срещу изпирането на пари и финансиране на тероризма
Дата: 18/06, 10:27
България изпревари по благосъстояние на човек Унгария, Латвия и Естония
Дата: 18/06, 10:26
"Политико" постави Румен Радев сред четирима нови лидери на фокус в Брюксел
Дата: 18/06, 10:18
От "Възраждане" искат посланикът на Украйна у нас да бъде обявен за персона нон грата
Дата: 18/06, 10:14
Съдбовното трио за живота ни: кръвно налягане, холестерол, пикочна киселина! Кога да вземем мерки, за да избегнем инфаркта и инсулта?
Дата: 18/06, 10:00