Младата и красива майка от Бангладеш Рисила Бинте, работеща като модел, отне сама живота си по време на видеоразговор със собствения си мъж.
Според неофициални данни, тя е достигнала до решението за самоубийство заради семейни проблеми, съобщава "Мирър" и Блиц.
Тялото на 22-годишната Рисила е било намерено в дома й в Дака, столицата на Бангладеш.
Тя веднага е била откарана в болница, но за съжаление, лекарите единствено можели да констатират смъртта на девойката.
Служители на полицията са съобщили пред местните издания, че въпреки че не е установена официалната причина за самоубийството й, най-вероятно става въпрос за проблеми в семейството._500x730.jpg)
От полицията са обяснили още, че в момента, когато моделката е отнела живота си, тя е разговаряла по видеовръзка със своя съпруг.
_692x520.jpg)
Тригодишната дъщеря на починалата сега живее в къщата на своите баба и дядо. Самата Рисила е водила активен начин на живот - през 2012 г. тя за първи път е излязла на модния подиум, а също така следвала английска литература. _638x520.jpg)
_692x520.jpg)
_780x520.jpg)
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Свидетел на взрива в завода в Белица: Видя се жълт облак, замириса на барут
Дата: 10/08, 17:01
83-годишен мъж е с опасност за живота след удар с твърд предмет в село Градец
Дата: 10/08, 16:561 Коментар
Съдът в Разград определи домашен арест за 75-годишен наркопласьор
Дата: 10/08, 16:45
Демерджиев: Няма данни за външна намеса за взрива в завода за боеприпаси
Дата: 10/08, 16:361 Коментар