Снимка Булфото, илюстративна
Тежък инцидент е станал в бургаски квартал.
53-годишен работник пострада тежко при трудов инцидент на жп гара "Дружба", в близост до бургаския квартал "Долно Езерово". Мъжът е в тежко състояние, като към момента спешни медици го транспортират към най-близкото лечебно заведение.
По данни на свидетели на инцидента, работникът е бил ударен от мощна волтова дъга, причинена от скъсан електрически кабел. Според очевидците става въпрос за напрежение от над 20 хиляди волта, пише nova.bg.
Обстоятелствата около инцидента предстои да бъдат изяснявани.
Случаят е поредният тежък трудов инцидент в района на Бургас през последните месеци. Част от тези произшествия завършиха фатално. В рамките на няколко месеца мъж загина след падане от скеле по време на саниране на жилищен блок. Друг работник изгуби живота си след падане от необезопасен покрив. Трети загина, след като беше затиснат от земна маса при извършване на изкопни дейности. Само преди дни друг работник загина при пожар, възникнал след ремонтни дейности в хотел в курортния комплекс Слънчев бряг.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Бивш министър на МРРБ: Лот на "Хемус" е построен и завършен в нищото, министър Шишков може да направи писта за състезания
Дата: 17/06, 09:53
Джеръми Кларксън обяви, че се бори с рак
Дата: 17/06, 09:51
"Политико": България се противопоставя на части от 21-я пакет от санкции срещу Русия
Дата: 17/06, 09:471 Коментар
Самосвал с вдигнат кош разби мост край Китен
Дата: 17/06, 09:411 Коментар
Напрежението ескалира: Българи затварят границата със Северна Македония
Дата: 17/06, 09:381 Коментар