Снимка Булфото
"Петел" следи какво се случва с най-голямото спортно събитие у нас.
Спешните екипи току-що пристигнаха в Слънчев бряг, където ще имат среща с италианските организатори, след което ще заминат за Несебър, от където утре ще стартира обиколката.
Спешна помощ София изпрати четири тройни реанимационни екипа - лекар, медицинска сестра и шофьор, и четири линейки + една резервна.
Отделно други двама спешни лекари ще пътуват с италианските си колеги в двете пилотни коли, които ще съпровождат състезателите и при необходимост ще оказват медицинска помощ през прозорците на автомобилите.
При по-тежък инцидент, състезателят отпада от състезанието и ще бъде поет от екипите в линейките, които ще се движат след колоездачите. Спешните медици преминаха специален инструктаж, като освен медицинските чанти, те ще разполагат и с допълни чанти с медикаменти и консумативи, изисквани от организаторите и не отразяващи се при допинг проби, пише btvnovinite.bg.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Кирил Петков за кабинета „Радев“: Хората зад ИТН свалиха моето правителство. Успели са да кадруват и днес
Дата: 08/05, 09:50
Спипаха водач да кара камион във Варна с 2.86 промила
Дата: 08/05, 09:46
Шофьор мина на червено във Варна и подхвърли банкнота от 50 евро на полицаи
Дата: 08/05, 09:42
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 08/05, 09:40
Денков: Няма министри в новия кабинет, които са уважавани от ПП
Дата: 08/05, 09:36