Снимка Фейсбук, Славия
Футболистите от представителния отбор на Славия и треньорския щаб посетиха църква в Банско. Там те запалиха свещи в памет на загиналите две малки деца от школата на клуба в трагичния инцидент край Ямбол.
Президентът на Славия Венцеслав Стефанов вече съобщи, че клубът влиза в едномесечен траур заради трагедията, пише Блиц.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
ПСС: Добри са условията за туризъм в планините
Дата: 27/06, 10:01
Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Дата: 27/06, 09:58
Температурата на морската вода достига 25 градуса
Дата: 27/06, 09:54
Волейболистите гонят първа победа над Канада от 2022 г.
Дата: 27/06, 09:45
Откриват юбилейното издание на „Варненско лято“
Дата: 27/06, 09:37